1 500 ₴
Отправка с 28 мая 2026Дорожні валізи PREDATOR - це пропозиція для любителів подорожей, які цінують аксесуари з характером. Набір валіз дозволяє зібрати всі необхідні речі для приватної або ділової поїздки.
Валізи виготовлені з високоякісного ABS-пластику, який характеризується високою твердістю. Валізи легко керуються чотирма подвійними колесами. Виготовлені з увагою до кожної деталі, увагу привертає обробка валіз під колір корпусу. Внутрішня частина валізи на два відділення оснащена багажними ременями і кишенею на блискавці.
ДЕТАЛІ ПРОДУКТУ:
Інструкція по експлуатації кодового замка:
1. Відкрийте замок з заводської комбінацією 0-0-0
2. Відтягніть спусковий гачок замка (змінна кнопка)
3. Використовуйте важелі, щоб встановити власний код.
4. Відпустіть кнопку блокування (змінна кнопка), щоб код був внесений в пам'ять
***Розміри вказані з урахуванням висоти коліс та інших виступних частин валізи, таких як: ручки, змійки, кодовий замок, декоративні елементи, страхувальна фурнітура.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Объем | 38 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.5 кг |