Розкішна валіза відомої компанії RGL, створена для найвимогливіших клієнтів. Сучасна легка модель з дуже міцного і стійкого до подряпин пластику ABS Plus з дворівневою телескопічною ручкою. Зовнішні, приємні на дотик прогумовані ручки і кодовий замок для запобігання несанкціонованого доступу. У валізу вбудована міцна дюралюмінієва телескопічна ручка. Оснащений чотирма поворотними знімними гумовими колесами, які забезпечують стабільність і легкість в будь-якому напрямку. Інтер'єр виконаний в яскравому знаковому кольорі, розділений блискавкою на дві функціональні камери.
РОЗМІРА:
Специфікація комплекту RGL:
ОБРОБКА КОДОВОГО БЛОКУВАННЯ:
Розміри вказані з урахуванням висоти коліс та інших виступних частин валізи, таких як: ручки, змійки, кодовий замок, декоративні елементи.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RGL |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 63 л |
| Высота | 66 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 25 см |
| Вес | 3.2 кг |