LAPWING - розкішна колекція валіз від Wings, створена для найвибагливіших клієнтів. Валізи-довгоміри з останньої колекції, виготовлені з легкого та міцного матеріалу - поліпропілену.
Поліпропілен гарантує, що наші валізи надзвичайно довговічні. Це матеріал, який дуже часто використовується у виробництві високоякісних валіз. Валізи з цього матеріалу міцні, мають дуже високу стійкість до механічних пошкоджень, тобто тріщин, вм'ятин і навіть порізів. Вони також навіть більш стійкі до вологи і температури, ніж валізи з ABS-пластика.
Зовнішні, приємні на дотик гумові ручки та інтегрований у валізу кодовий замок з системою TSA - ось що характеризує цю модель. Валіза, що розширюється, має міцний дюралюмінієвий каркас, інтегрований у валізу, щоб запобігти її пошкодженню, наприклад, під час транспортування. Оснащена 4 подвійними поворотними гумовими колесами на металевих підшипниках (обертаються на 360 градусів), які забезпечують стійкість і легкість переміщення в будь-якому напрямку. Внутрішня частина обшита фірмовою підкладкою. Верхнє відділення на блискавці з додатковою сітчастою кишенею. Нижнє відділення має ремені для фіксації багажу.
*Шифрувальний замок з функцією TSA дозволяє митниці швидко відкривати і закривати ваш багаж, не пошкоджуючи його - це можливо завдяки використанню спеціального ключа. Такий ключ є тільки у митниці, тому він не входить до комплекту валізи. Замок TSA необхідний для подорожей до США, Канади, Японії та Австралії.
ДЕТАЛІ ПРОДУКТУ:
Розміри вказані з урахуванням висоти коліс та інших виступних частин валізи, таких як: ручки, змійки, кодовий замок, декоративні елементи.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Белый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 38 л |
| Высота | 56 см |
| Ширина | 36 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 2.5 кг |