Країна: Франція
Матеріал: 100% поліпропілен (гнучкий і міцний)
Особливості моделі:
Розміри, вага, об'єм, вага навантаження:
Розміри вказано з урахуванням коліс та усіх елементів, які виступають.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Виробник може змінювати комплектацію, склад, колірну гаму, гарантійний період, технічні характеристики товару і т. п. без попереднього повідомлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Красный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 38 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 2.9 кг |