Валіза Wings 190 зроблена з надійного пластмасового сплаву ABS+ і полікарбонату, що дозволяє йому бути міцним і легким, а також використовувати для будь-яких подорожей. Ця модель закривається на блискавку з 2-ма бігунками. Валіза оснащена ручкою на металевій основі, а також двома підйомними пластиковими ручками на бічній та верхній частині валізи. Чотири колеса з каучуку обертаються на 360 градусів для зручності обігу.
Є кодовий замок для захисту речей. Усередині валізи багаж можна закріпити притисненими ременями і відділенням на блискавці. На бічній поверхні є маленькі пластикові ніжки для зручності.
Країна: Польща
Гігантське колесо: 4 колеса крутяться на 360 градусів
Матеріал для коліс: поліуретан, пластик
Підкладка: тканина
Телескопічна ручка: є
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Телескопическая ручка | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 38 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Розовое золото |