Солідні валізи з колекції RGL. Виготовлений з ABS++ . Валізи оснащені чотирма колесами на шарикопідшипниках, висувною ручкою і двома гумовими ручками для зручності перенесення багажу. У великій валізі (L) колеса знімаються! Крім того, захист у вигляді кодового замка запобігає проникненню всередину сторонніх осіб.
- валіза оснащена міцною дюралюмінієвою телескопічною ручкою вбудованою у валізку,
- кнопковий механізм і функція багатоступінчастого блокування дозволяють регулювати висоту ручки для максимального комфорту,
- гумові, поворотні колеса дозволяють легко і швидко маневрувати валізою в будь-якому напрямку,
- бічна і верхня ручки обшита спіненим матеріалом (неопрен), що дозволить носити багаж в руці - валізу зручно носити, а стабілізуючі бокові ніжки дозволять розмістити її на землі,
- код, що забезпечує відкриття валізи.
- Мала (S) валіза ідеально підходить для ручної поклажі.
- Для зручності у великій (L) валізі знімні колеса, тому можна не переживати здаючи у багаж, що їх пошкодять.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RGL |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 37 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 2.5 кг |