1 500 ₴
Отправка с 29 мая 2026Дитяча валіза на чотирьох колесах
Модель дитячої валізи RGL на чотирьох колесах ідеально підходить для найменших. Завдяки чотирьом незалежним колесам валіза легко рухається і не створює опору. Вона обладнана міцним каркасом і зручною телескопічною ручкою. Модель має додатковий зовнішній захист. Прозора плівка, нанесена на корпус валізи, забезпечує кращий захист від пошкоджень та подряпин. Перед використанням плівку можна зняти, щоб покращити зовнішній вигляд валізи. Всередині є дві камери: головна, простора камера з ременями для фіксації одягу та друга камера для дрібних речей.
Характеристики:
Розміри:
Зовнішні розміри:
Внутрішні розміри:
Вага: 1,9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RGL |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Для детей |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 30 л |
| Высота | 47 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 1.9 кг |