Опис валізи:
Спеціальний матеріал Полікарбонат дозволяє валізі зберігати характеристики неруйнівного матеріалу. На даний момент найміцніші валізи на ринку! Він ідеально підходить для різних видів подорожей - на автомобілі, автобусі, літаку, поїзді. Доступний у сучасній палітрі кольорів та візерунків. Виріб оснащений чотирма гумовими змінними колесами на шарикопідшипниках .
Специфікація:

Легка організація простору:

Валіза має додатковий зовнішній захист. Прозора захисна плівка забезпечує більший захист від пошкоджень і потертостей.
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RGL |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 41 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 39 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різнокольоровий |