2 000 ₴
1 250 ₴
Валіза PHOENIX стане вашим надійним супутником у далеких подорожах. Середня валіза PHOENIX поєднує в собі міцність і функціональність для частих подорожей. Міцний поліпропілен забезпечує стійкість до пошкоджень, а елегантне чорне покриття надає йому унікальний характер. Просторий салон із двома відділеннями та додатковою кишенею допоможе вам бути організованим, а кодовий замок захистить ваші речі від несанкціонованого доступу. Додаткова зручність валіз Phoenix - ніжка у вигляді гачка, на який можна повісити додаткові дорожні аксесуари. Це рішення підвищує комфорт і функціональність під час подорожі. Чотири здвоєні колеса, що обертаються на 360 градусів, дозволяють плавно маневрувати в аеропортах і на вокзалах. Ця валіза, доступна в різноманітних кольорах, є ідеальним рішенням для тих, хто цінує стиль і безпеку
ДЕТАЛІ ПРО ПРОДУКТ:
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Шампань |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 38 л |
| Высота | 56 см |
| Ширина | 41 см |
| Глубина | 21.5 см |
| Вес | 2.5 кг |