3 300 ₴
2 650 ₴
Отправка с 01 июня 2026Wings x Paprocki Brzozowski - модель COCKATIEL
Лінійка валіз COCKATIEL в неонових кольорах композиційно відповідає естетиці брендів Wings і P&B. Повна відповідність кольорів включає всі деталі, видимі на зовнішній стороні валізи, такі як колеса, блискавки, ніжки та телескопічна ручка. Модель виготовлена з поліпропілену, що робить багаж дуже стійким до тріщин і ударів. Внутрішня частина валізи оздоблена підкладкою з логотипами WINGS і PAPROCKI BRZOZOWSKI . Також є додаткова кишеня, яка забезпечує легкий доступ до зручних дорожніх аксесуарів.
Модель COCKATIEL оснащена практичною ніжкою у формі гачка, яка розташована збоку валізи, що дозволяє зручно транспортувати ручні дорожні аксесуари. Валіза була розроблена, щоб задовольнити очікування досвідчених мандрівників, а також людей, які цінують клас і елегантність під час подорожей. Усі деталі, такі як елементи логотипу, блискавки, верхні та бічні ручки, розроблені з максимальною увагою до деталей.
*Замок з функцією TSA дозволяє митним службам швидко відкривати та закривати Ваш багаж, не пошкоджуючи його – що можливо завдяки використанню спеціального ключа. Цей ключ є тільки у митних служб, тому він не додається до валіз. Під час подорожі до США, Канади, Японії чи Австралії потрібен замок TSA.
ДЕТАЛІ ПРОДУКТУ:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Белый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Количество отделений | 3 |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 63 л |
| Высота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 25 см |
| Вес | 3.3 кг |