Переваги упаковкової машини LUND
- Функція зварювання (дає змогу зварювати мішки з рулонів або односторонніх мішків)
- Вакуумне паковання в контейнерах (паковальна машина має можливість упаковування у вакуумне паковання)
- Регулювання потужності всмоктування (паковальна машина також ідеально підходить для пакування делікатних продуктів)
- Тримач кабелю (місце для кабелю, щоб приховати зайвий дріт)
- Світлодіодна панель керування
Для вакуумного паковання ви можете використовувати:
- накатні мішки для вакуумного харчового паковання з глянсовим покриттям на 3 краях.
- мішки для харчового паковання у формі довгого рукава, намотаного на рулон (тільки дві крайки мішків зварюються).
- Вакуумні пакувальні контейнери (паковальне обладнання не має шланга та контейнерів, зовнішній порт має внутрішній діаметр 5,5 мм).
Передбачене використання упаковильної машини LUND:
- Вакуумна пакувальна машина використовується для вакуумного паковання харчових продуктів у спеціальних мішках. Завдяки такому пакованню харчові продукти зберігають свою свіжість и поживну цінність довше .
Технічні характеристики
- Потужність [Вт] : 175
- Клас захисту: II
- Ступінь захисту [IP] : IPX0
- Ширина мішка (макс.) [Мм]: 28
- Витрата повітря [л / мин]: 16
- Вакуумна генерація [кПа] : от -65 до -80
- Розміри [длина x ширина x висота] : 340 x 150 x 64 [мм]
- Вага нетто [кг] : 1,4
- Напруга [В] : 230
- Частота [Гц] : 50
Поради щодо вакуумного пакування харчових продуктів
- Найкращі результати можуть бути досягнуті у вакуумному пакованні свіжих продуктів.
- Якщо якість харчових продуктів погіршиться, вакуумне паковання може затримати цей процес, але він ніколи не зупинить його. Анаеробні бактерії та мікроорганізми, які можуть працювати в умовах низького вмісту кисню, все ще впливають на погіршення якості харчових продуктів.
- Приготування, розморожування й нагрівання води, упакованої у вакуумі, дають змогу зберегти смак страв і полегшити їх чищення.
- Під час нагрівання вакуум-упакованих страв із використанням мікрохвильової печі завжди розміщуйте мішок у кілька місць, щоб можна було витікти гаряче повітря.
- Їжу, упаковану у вакуумі, можна нагрівати через занурення й нагрівати її в теплій воді, температура води не може перевищувати 75 °C.
У разі паковання м'яса та риби рекомендується спочатку пити їжу впродовж 1-2 годин у морозильній камері. Це дасть змогу вам зв'язати соки, які природно наявні в їжі, а також зберегти свою форму. Якщо неможливо попередньо охолодити їжу, рекомендується помістити вільно розкочуваний паперовий рушник між харчовим продуктом і краєм зварюваного мішка. Рушник поглинатиме соки, які виходять із їжі, всмоктуючи повітря.
Перед вакуумним пакованням овочів рекомендується їх розім'яти. Бланшування зупинить ферменти, які можуть призвести до втрати смаку, кольору та структури. Щоб розвести овочі, занурте їх у киплячу воду на кілька десятків секунд, потім вийміть їх і занурте в холодну воду. Час бланшування залежить від типу овочів. Що краще та тонше овочі, то коротший час бланшування. Бланшування також може бути виготовлене з використанням мікрохвильової печі або пари.
У разі паковання сыра після кожного використання рекомендується упаковувати сир, що залишився. Якщо ви використовуєте відповідний великий мішок, ви можете використовувати його знову після розрізання шва.
галерея